مهدی کوبنده ی شب

صدای پای امام زمان به گوش می رسد

مهدی کوبنده ی شب

صدای پای امام زمان به گوش می رسد

سفیانى از فرزندان معاویه
    سلیم بن قیس /197 نامه على(علیه السلام) به معاویه را آورده است که : اى معاویه ! رسول خدا(صلى الله علیه وآله) به من خبر داده است که بنى امیه محاسنم را از خون سرم رنگین خواهند کرد و شهید خواهم شد . پس از من ، تو بر امت حکومت مى کنى ، پسرم حسن را با زهر و فریبکارانه مى کشى و پسرت ، پسرم حسین را مى کشد . این کار توسط زنازاده اى از طرف یزید انجام مى شود .
    پس از تو ، هفت نفر از فرزندان ابو العاص ، حکومت خواهند کرد ، نیز پنج نفر از اولاد مروان بن حکم که دوازده حاکم را تکمیل مى کنند .
    رسول خدا آنها را در خواب دید که مانند میمون ها از منبرش بالا و پایین مى روند و امتش را از دین خدا به وضع پیشین قهقرایى برمى گرداندند . اینها بدترین عذاب را در روز قیامت خواهند داشت و خداوند خلافت را از آنها با پرچم هاى سیاهى خواهد گرفت که از طرف شرق ( خراسان ،ابو مسلم خراسانى ) خواهند آمد . خدا بدین وسیله آنان را ذلیل و خوار کرده و زیر هر سنگى که پنهان شده باشند ، کشته خواهند شد! مردى از فرزندانت شوم ، ملعون ، نادان و ناآرام ، سنگدل ، درشت خوى است و دلى وارونه دارد . خدا مهربانى و رحمت را از دلش کنده است ! دایى هایش از قبیله کلب اند . گویا وى را مى بینم . اگر بخواهى ، مى توانم نامش را بگویم و توصیفش کنم و بگویم چند سال دارد . سپاهى را به مدینه مى فرستد که کشتار و کارهاى زشت زیادى در آنجا انجام مى دهند . مردى از از دست آنها فرزندانم مى گریزد که بى باک و وارسته است و زمین را از عدل و داد پر مى کند ، چنان که از ستم و بیداد آکنده شده بود . نامش را مى دانم و اینکه در آن زمان چند سال دارد و نشانه هایش چیست . او از فرزندان پسرم حسین است ، که پسرت یزید حسین  را مى کشد . او انتقام خون پدرش  را مى گیرد و به مکه مى گریزد . سرکرده آن سپاه ، مردى از فرزندانم که وارسته و نیکوکار است را کنار منطقه احجار الریت مى کشد ، سپس آن لشکر به مکه مى رود . نام فرمانده و اسامى سپاهیان و علامت اسبانشان را مى دانم . وقتى وارد بیداء شدند و آرام و قرار گرفتند ، خدا آنها را در همان زمین فرو مى بَرَد . او مى فرماید :
    « کاش مى دیدى هنگامى را که کافران وحشت زده اند و گریزى نمانده است و از جایى نزدیک گرفتار آمده اند » ( سبأ/51 ) یعنى از زیر پایشان که زمین فرو مى رود هیچکس باقى نمى ماند ، مگر یک نفر که خدا صورتش را به پشت سرش برمى گرداند . خدا گروه هایى را از کره زمین مانند پاره ابرهاى پاییزى براى مهدى گرد مى آورد . به خدا که نامشان ، نام فرمانده و استراحتگاه اسبانشان را مى دانم . سپس مهدى داخل کعبه مى شود و مى گرید و تضرع مى کند . . .

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۶/۱۸
حسین سلیمانی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی